Red Bull představí aplikaci jen pro telefony Nokia Lumia

Zákazníci ještě nerozhodli, jestli se Nokia Lumia stane schopným konkurentem iPhonu a nejlepších zařízení s Androidem, ale alespoň někdo svou podporu vyjádřil.

Red Bull má v plánu vypustit do světa aplikaci World of Red Bull a tato aplikace bude k dispozici exkluzivně pro Lumie s Windows 8.Podle dostupného videa vám aplikace umožní spravovat váš oblíbený Red Bull obsah (Red Bull atleti a příběhy) v přizpůsobitelném rozhraní. Aplikace, která je také známá jako „My Red Bull“ obsahuje mapovací prvky (map features), které vám umožní importovat srazy.

Tato exkluzivní aplikace přichází v době, kdy se Microsoft potýká s něčím, jako je problém slepice a vejce. Developeři nebudou vyvíjet pro Windows 8, protože zákazníci nekupují telefony vybavené tímto systémem a zákazníci ty telefony nekupují, protože je na ně tak málo aplikací. Microsoft se snaží přilákat developery za každou cenu. Applův App Store nabízí více než 700.000 aplikací, Google Play přes 600.000 aplikací a Microsoft se teprve v červnu přehoupl přes 100.000.

Zdroj: Mashable

Odkaz na původní článek: Red Bull to Release App Exclusively for Nokia Lumia

Autor původního článku: Todd Wasserman

Překlad: iTechHub

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>