Vox.io má již milion uživatelů a do své aplikace integruje Facebook chat

Vox.io umožňuje volat přes internet (VOIP) a mění telefonní čísla na odkazy, se kterými následně můžete zacházet podle svých představ a libovolně je sdílet. A tato služba začíná být opravdu populární. Vox.io tvrdí, že má již milion uživatelů a další přibývají. Nová verze Vox.io umožňuje i chatovat přes Facebook chat v rámci aplikace. Z chatu se dá okamžitě přejít na hovor přes internet pouhým kliknutím na odkaz.

Navíc se připravuje nová verze vox.io, která bude podporovat textovou komunikaci. Momentálně jsou k dispozici hovory zdarma mezi uživateli aplikace (na iOS) a skupinové hovory až pro pět lidí pokud používáte aplikaci na počítači.

„Nesnažíme se konkurovat Skypu. Vox.io je o zpříjemňování komunikace. Náš produkt umožňuje uživatelům mnohem lepší zážitek a to je přesně to, o co nám jde nejvíc,“ říká Tomaž Štolfa, zakladatel a ředitel společnosti.

V březnu letošního roku přidali chat mezi webovou aplikací a iOS aplikací, s čímž se snaží konkurovat službě WhatsApp a dalším podobným, kteří se snaží pohřbít SMS. Jejich rozhraní zahrnuje i data z dalších vámi používaných služeb. Umožňují vám zahájit chat, dávají vám lepší rozhraní pro sdílení a historie chatu se vám synchronizuje jak ve webové aplikaci, tak v té mobilní, včetně historie SMS.

 

Zdroj: TechCrunch

Odkaz na původní článek: Vox.io Hits A Million Users And Integrates Facebook Chat Inside The App

Autor původního článku: Mike Butcher

Překlad: iTechHub 

komentář u “Vox.io má již milion uživatelů a do své aplikace integruje Facebook chat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>